Новини України. 30 листопада. МВС зробить на торговельних ринках України громадські приймальні.

міліція, МВС
Правоохоронці чергуватимуть на ринках

Для швидкого та якісного реагування на звернення представників малого бізнесу щодо порушення їхніх прав та корупційних діянь відносно них з боку чиновників, керівництвом Міністерства внутрішніх справ України 29 листопада прийнято рішення про створення на ринках спеціальних громадських приймалень, повідомляє прес-служба Міністерства.

До роботи в цих новітніх інституціях МВС залучені оперативники Державної служби боротьби з економічною злочинністю, дільничні інспектори міліції та працівники служби внутрішньої безпеки. Міліціонери розглядатимуть навіть анонімні повідомлення щодо можливих правопорушень стосовно підприємців, як-от: здирництво, вимагання хабара, загрози фізичного вплив.

У десятиденний термін звернення підприємця розглядатиметься згідно з чинним законодавством, а про прийняте рішення обов’язково повідомлятиметься заявникові. Відповідно до встановленого графіку, не рідше одного разу в десять днів прийом у такій громадській приймальні здійснюватиме начальник територіального органу внутрішніх справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.