Едуард Гурвіц
Міліція спростовує інформацію про захват кабінета Гурвіца

Новини України. 6 листопада. Ніякої спроби захоплення кабінету мера в Одесі не було, міліція здійснювала звичайну перевірку приміщень у рамках своїх повноважень, повідомив у суботу начальник Центру громадських зв’язків Головного управління МВС України в Одеській області Віктор Мірошниченко.

У суботу одеські ЗМІ повідомили, що співробітники міліції та служби безпеки “намагаються потрапити в кабінет чинного мера Одеси Едуарда Гурвіца в його відсутність”. Згідно з повідомленнями, співробітників міліції і, потім, співробітників СБУ до кабінету не пустили дві співробітниці приймальні міськради.

Висунутий Партією регіонів голова Антимонопольного комітету Олексій Костусєв переміг на виборах мера Одеси 31 жовтня. Він набрав 166,3 тисячі голосів (50,8%), діючий мер міста Гурвіц (від партії “Фронт змін”) отримав 100,8 тисячі голосів (30,8%). Гурвіц вважає вибори сфальсифікованими і має намір оскаржить результати в суді.

“Ніякого захоплення не було, прийшли і перевірили (кабінет). Гурвіца на роботі не було, та він уже й не мер”, – сказав Мірошниченко. За його словами, перевірка приміщень на предмет виявлення вибухових речовин здійснювалася співробітниками міліції, оскільки “в мерії повинні були зібратися перші особи”.

Мірошниченко пояснив, що, у зв’язку з цим, дійсно в мерії і навколо “міліції було більш ніж достатньо”, але співробітники МВС “просто виконували свою звичайну роботу”.

“Ніяких бійок чи інших інцидентів не було”, – підкреслив він.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.