Новини спорту. 25 листопада. Відомий спортивний журналіст Микола Васильков у своєму блозі розповів про скандал на борту літака, на якому поверталася збірна України з футболу з Женеви після товариської гри з командою Швейцарії.

Алієв, Мілевський
Алієв і Мілевський справжні пацани

Учасниками події стали Олександр Алієв і Артем Мілевський.

Алієв і Мілевський на полі під час цього неприємного матчу були, можливо, одними з кращих, але от випадок в літаку мене кілька покоробив, – пише Васильків. – Назад не летів Тимощук, він залишився, адже до Мюнхена, по ідеї, недалеко. І, за відсутності головного на цей раз ветерана і авторитету команди, наші Алі-Мі звалили на себе тягар центрових хлопців. Вони хвацько розпоряджалися у салоні літака: типу, пацани, давай усе сюди, ти туди сідай, ти туди лягай. А треба сказати, що ФФУ везе, як зазвичай, дуже неоднорідну делегацію на виїзні матчі, це, окрім команди і журналюг, ще й спонсори, і голови обласних федерацій, і «друзі євро»… Літак забитий під зав’язку, на колишні місця вночі вже ніхто не сідає, починається звична плутанина, всі втомилися, і ось один товариш від нестачі місць сів якраз серед футболістів”.

Як повідомляє Васильків, Алієв і Мілевський у вельми грубій формі попросили чоловіка звільнити місце: «Першим подав голос малюк Алієв:« Слиш, ти шо, ах…л, чо ти тут сів?», – Пише Васильків.

Той тихо намагається розтлумачити, що місць більше нема, у відповідь він чує: «Іди … звідси!» Відразу подає голос Міля: «Ти тобто ..ся, вали до … …!».

Людина затихає, футболісти не вгамовуються, вони наїжджають на невідомого співвітчизника дедалі жорсткішими, починають на весь салон хрипіти: «Макс, Макс (адміністратору Максимовичу в більше років, ніж їм разом по модулю і в квадраті)», приходить Макс (Максимович), намагається пояснити пасажиру, але зважаючи на простоту і очевидність його позиції, обмежується умовляннями балакунам, і літак злітає ».

Решта гравців збірної України в інциденті не брали участь і вели себе досить скромно.

Джерело Спорт-Експрес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.