Новини України. 28 листопада. Миколаївський порт співпрацюватиме з бельгійським портом Гент.

миколаївський порт
Миколаївський порт інтегрується в Європу

За сприяння Міністерства транспорту та зв’язку України було підписано Меморандум про співробітництво між Миколаївським портом і портом Гент (Бельгія). Меморандум з портом Гент стане сприятиме інтеграції транспортної системи України в європейську транспортну мережу.

Підписання документу відбулося у рамках візиту в Україну наслідного принца Бельгії Філіпа на українсько-бельгійському бізнес-форумі під головуванням прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Свої підписи під документом про співпрацю поставили начальник Миколаївського порту Василь Іванюк та генеральний директор порту Гент Даан Шальк.

Відтепер фахівці разом працюватимуть над збільшенням вантажопотоків між портами, співпрацюватимуть у галузі безпеки судноплавства, підготовки персоналу та налагодять нові транспортні лінії.

Бельгійські партнери обіцяли сприяти в налагодженні взаємин між Миколаївським суднобудівним університетом і університетом порту Гент – це дозволить забезпечити науковий супровід створенню інтермодального вузла в Миколаївському регіоні, повідомляє прес-служба Мінтрансу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.