Новини України. 23 листопада. Екс-президент Литви Валдас Адамкус під час зустрічі з лідером БЮТ Юлією Тимошенко заявив, що його країна підтримує дії опозиції в Україні і з тривогою спостерігає за тим, що робиться.

Валдас Адамкус
Валдас Адамкус підтримує дії опозиції

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко повідомила, що збереження української демократії залежить від активної позиції громадянського суспільства та підтримки європейської спільноти, відзначає прес-служба БЮТ.

“Для того, щоб наша країна повернулася на демократичний шлях розвитку, нам потрібне активне демократичне суспільство, чесні вибори та солідарність друзів України, особливо в Європі“, – заявила Тимошенко.

При цьому лідер партії “Батьківщина” подякувала Адамкусу за підтримку та допомогу Україні. Вона наголосила, що наша країна зараз переживає важкі часи.

В Україні відбувається згортання демократії та встановлюється авторитарний режим“, – констатувала Юлія Тимошенко.

У свою чергу Валдас Адамкус висловив підтримку активним діям української опозиції.

Ми з тривогою спостерігаємо за тим, що відбувається в Україні. Наша підтримка – на вашому боці”, – сказав він.

Ви не повинні відступити. Ви не повинні здаватися. Ми не повинні здаватися. Ми повинні захищати наші спільні демократичні цінності”, – підкреслив Валдас Адамкус, додавши, що завжди підтримував та підтримує європейські прагнення України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.