Новини України. 11 листопада. Закарпатська область. Мешканці Закарпатської області найбільше довіряють церкві, армії, телебаченню та Інтернету. Водночас взагалі не довіряють СБУ і судам.

інтернет
Інтернет здобуває все більше довіри у Закарпатті

Закарпатський інститут політичних досліджень за сприяння Закарпатської облдержадміністрації провів у жовтні щорічне дослідження. Для відповіді були запропоновані питання, що визначають рівень довіри населення до державних організацій та суспільних інститутів.

Згідно з його результатами, традиційно найвищий рівень довіри у закарпатців викликають релігійні організації (40,2%), збройні сили (22,7%) та телебачення (19,3%).

Показово, що довіра до Інтернету на Закарпатті зросла вдвічі за рік (від 9% минулого року до 18,3% цього року) і наразі вища за довіру до радіомовлення та преси.

Натомість державним органам місцевої влади та правоохоронних органів закарпатці довіряють менше, ніж соціальним інституціям – жодна структура не досягла навіть 14-відсоткової позначки. Найменше мешканці Закарпаття довіряють судовим органам, СБУ та прокуратурі.

Опитано 2020 респондентів, мешканців Закарпаття і Ужгорода, віком від 18 років (46,7% чоловіків та 53,3% жінок) по репрезентативній виборці у всіх районах Закарпатської області та містах обласного значення. Для відповіді були запропоновані питання, що визначають рівень довіри з боку населення державним організаціям та суспільним інститутам.

Джерело Закарпаття онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.