13 листопада. В Україні не буде пандемії, лікарі очікують звичайну епідемію грипу, під час якої захворіють близько 3 мільйонів громадян.

Пандемії грипу в Україні не буде

«У країні під час епідемії можуть захворіти близько 3 мільйонів людей … Ми очікуємо в цьому році вірус, який відноситься до типу H3N2. Але це не буде пандемічний грип. Це буде сезонний вірус. Ми очікуємо, що він буде в нас основним під час епідемії, яка завжди буває в холодний період», – сказала завідувачка відділом респіраторних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Льва Громашевського Академії медичних наук України Алла Мироненко.

«Той вірус, який ми знали, як пандемію, може приймати участь, але його роль буде другорядною, і вже таких проблем, які у нас були в минулому році, він не викличе», – додала експерт.

За словами Мироненко, також існує вірус групи B, який вже виявлено в Дніпропетровську у хворої дитини, проте населення України вже стикалося з цим типом вірусу за останні 2 роки. Цей тип вірусу може викликати сплески захворюваності, але не викличе епідемії.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.