Новини України. 28 листопада. Суми. Сумська обласна організація «Фронту змін» звернулася до керівництва партійного осередку ВО «Батьківщина» на Сумщині з пропозицією об’єднати фракції у міськраді.

Сумська міська рада, Суми
Люди Яценюка пропонують об'єднання "тимошенківцям"

Для співпраці «Фронт змін» пропонує підтримати свого представника на посаду секретаря міськради.

«Необхідно відстояти принцип паритетного розподілу повноважень між усіма політичними силами, обраними громадою до міськради; сприяти створенню таких умов роботи, за яких депутати у міській раді працюватимуть над важливими для міста господарчими питаннями, а не власними матеріальними проблемами чи нереалізованими амбіціями», – повідомляє прес-служба партії.

«Фронт змін» вважає у даній ситуації найоптимальнішим варіантом обрання секретарем міської ради їхнього представника Олександра Перчакова, а також ще двох представників у виконавчому комітеті.

Раніше повідомлялося, що 17 листопада на посаду секретаря міськради мер Сум Геннадій Мінаєв висував кандидатуру Олексія Мовчана . Але тоді не вдалося набрати необхідну кількість голосів: «за» було тільки 36 голосів при мінімально необхідних для прийняття рішення 39, оскільки фракції «Фронту змін» та ВО «Батьківщина» навіть не брали бюлетені для голосування.

Загалом у Сумській міськраді – 76 депутатів: 36 – від «ВО «Батьківщина», 24 – партії «Рідне місто», 9 – Партії регіонів, 5 – «фронту Змін» і 2 – КПУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.