Новини України. 27 листопада. Львів. Виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив виплатити 92,5 тис. гривень заробітної плати і відшкодування моральної шкоди звільненому у вересні 2005 року з посади мера Львова Любомира Буняка.

Любомир Буняк домігся свого

Рішення про це виконком прийняв на своєму засіданні 26 листопада. Зокрема, панові Буняку буде виплачено 50 тис. гривень компенсації моральної шкоди за звільнення та 42,5 тис. гривень зарплати за час вимушеного прогулу. Також міськрада зробить відповідні записи у трудовій книжці екс-мера.

25 жовтня Франківський районний суд Львова зобов’язав міськраду виплатити екс-меру 86 тис. грн. Гроші на виплату панові Буняку Львів направить з коштів, які планував використати на інспекцію державного архітектурного будівельного контролю.

У вересні 2005 року Львівська міськрада звільнила Любомира Буняка з посади мера, а в грудні того ж року суд відновив його на посаді, після чого міськрада вдруге звільнила мера.

Навесні 2009 року Апеляційний суд Києва поновив Буняка на посаді мера Львова, але в липні 2009 Шевченківський районний суд Києва відкликав виконавчий лист про його поновлення на посаді. Зараз пост мера Львова займає обраний у 2006 і 2010 році Андрій Садовий.

Джерело Комерсант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.