вибори, ТВК
Львівщина чекає результатів виборів

1 листопада. Керівництво Львівщини підсумовує хід виборів.

«Завдання влади було організувати матеріально-технічне забезпечення виборчого процесу, з чим ми успішно справилися», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль під час засідання прес-клубу на тему «Підсумки голосування на Львівщині до місцевих органів влади».

Керівник області зазначив, що рано ще говорити про підсумок виборів, спершу потрібно провести остаточний підрахунок голосів. З його слів, паралельний підрахунок «ведеться вкрай коректно», відзначає прес-служба Львівської ОДА.

Василь Горбаль зауважив також, що його здивували результати екзит-полів, згідно з якими у Львові компартія набрала більше голосів, ніж Європейська партія.

«Вибори на Львівщині пройшли прозоро та демократично. Я вам заздрю, бо через декілька тижнів відбудуться вибори у Польщі проте, на мою думку, явка у нас буде значно меншою», – розповів довготерміновий спостерігач, офіційний представник польського уряду, який приїхав на запрошення польської фундації «Відкритий діалог», директор департаменту розвитку мерії м. Люблін Криштоф Лонтка.

З його слів, на Львівщині під час голосування були зафіксовані лише дрібні порушення, що жодним чином не вплинули на прозорість виборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.