Податковий кодекс України
Розгляд проекту затягується на тиждень

Новини України. 8 листопада. КМУ і ВРУ найближчим часом отримають листа від підприємців Львівщини з пропозиціями до проекту Податкового Кодексу, інформує прес-служба Львівська ОДА.

В приміщенні Львівської обласної державної адміністрації 8 листопада відбулося підписання підприємцями Львівщини листа до голови Уряду Миколи Азарова і спікера Верховної Ради України Володимира Литвина з пропозиціями до Податкового Кодексу.

Найближчим часом лист, за підписом голови ЛОДА Василя Горбаля, буде відправлений в Кабінет Міністрів України і Верховну Раду.

Пропозиції підприємців стосуються, зокрема:

1. Збереження спрощеної системи оподаткування виходячи з її сутності, яка була впроваджена через складність ведення податкового обліку на загальній системі оподаткування, проблеми з адмініструванням податків.
2. При річному обороті:
– до 500 000 грн. підприємець сплачує податок 300 грн. на місяць за себе та 50% за кожного найманого працівника, яких він може наймати до 5 осіб;
– до 1 500 000 грн. підприємець сплачує податок 500 грн. на місяць за себе та 50% за кожного найманого працівника, яких він може наймати до 10 осіб;
– до 2 500 000 млн. грн. підприємець сплачує податок 800 грн. на місяць за себе та 50% за кожного найманого працівника, яких він може наймати до 15 осіб.
3. Недопущення запровадження касових апаратів для підприємців, які орендують торгові площі на ринку і річний оборот яких не перевищує 500 тис. грн.
4. Скасування запровадження касових апаратів на ринках, міні магазинах та ятках.
5. Введення податку з обороту валових доходів та запровадження ставки 5% для юридичних та фізичних осіб не платників ПДВ і 3 % для платників ПДВ.
6. Визначення бази оподаткування соціальним внеском за принципом оподаткування підприємців на єдиному податку або зниження ставки оподаткування соціальним внеском до 5 %, для фізичних осіб, які працюють на загальній системі оподаткування.
7. Внесення змін до Закону України «Про внесення змін до законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 8 липня 2010 року № 2461-VI в частині зменшення внесків платників єдиного та фіксованого податків.

Нагадаємо, 4 листопада 2010 року у  Львові, відбувся масовий мітинг підприємців області з вимогами щодо відхилення існуючого проекту Податкового кодексу України і пропозиціями, які мають бути враховані у новому Податковому кодексі України.

Зокрема, вимоги стосувалися питань соціального внеску, межі реалізаційних оборотів, з яких проводиться сплата платежів до бюджету, застосування електронних контрольно-касових апаратів на ринках, врахування стажу роботи підприємців при розрахунку пенсійного забезпечення, надання надмірних прав органам податкової служби та ряду інших питань та пропозицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.