Новини України. 29 листопада. Генпрокурор Олександр Медведько доручав екс-главі МВС Юрію Луценку заарештувати соратників Юлії Тимошенко.

Юрій Луценко
Луценку наказували арештувати соратників Тимошенко

Про це повідомляє “Русский репортер” з посиланням на документи американського посольства, які російське видання отримало від сайту “Wikileaks“.

“Помаранчевий глава МВС Юрій Луценко, бравуючи, розповів послу США в Україні, що отримав наказ від генпрокурора заарештувати соратників Тимошенко Олександра Турчинова та Андрія Кожем’якіна за те, що вони знищили документи СБУ, в яких йшлося про зв’язки Тимошенко з кримінальним бізнесменом Семеном Могилевичем“, – йдеться у публікації.

Луценко назвав наказ генпрокурора Медведька божевільним і, природно, його не виконав”, – пише видання.

Про це повідомляє “Русский репортер” з посиланням на документи американського посольства, які російське видання отримало від сайту “Wikileaks“.

“Помаранчевий глава МВС Юрій Луценко, бравуючи, розповів послу США в Україні, що отримав наказ від генпрокурора заарештувати соратників Тимошенко Олександра Турчинова та Андрія Кожем’якіна за те, що вони знищили документи СБУ, в яких йшлося про зв’язки Тимошенко з кримінальним бізнесменом Семеном Могилевичем”, – йдеться у публікації.

“Луценко назвав наказ генпрокурора Медведька божевільним і, природно, його не виконав”, – пише видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.