Новини України. 15 листопада. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не бився з радником глави МВС Костянтином Стогнієм.

Юрій Луценко
Луценко: МВС думає про оральний секс

Про це колишній чиновник заявив в ефірі телеканалу ТВі.

“В п’ятницю не було ніякого інциденту зі мною. Я завершив виступ в студії Савіка Шустера, вийшов на вулицю і спокійно спілкувався з іншими людьми”, – розповів Юрій Луценко.

“В це час Стогній вступивши в перепалку з народним депутатом Гримчаком, не зміг перемогти його інтелектом і накинувся на нього з кулаками”, – зазначив екс-міністр.

На його думку, потім Стогній “зрозумів, що це чиста кримінальна справа”: “Адже мова йде про особу яка є недоторканою. І яку не тільки бити, навіть лякати не можна”.

“Після цього він придумав якусь наївну історію, що нібито кидався на мене. Для мене це новина”, – заявив Луценко.

“Я взагалі не вів з ними мову. Ні з Гуцалюком, ні зі Стогнієм. Я стояв буквально біля дверей. Є службова відеокамера, будь-ласка подивіться”, – уточнив політик.

Екс-міністр також спростував інформацію про те, що запропонував “оральний контакт із міністром внутрішніх справ“.

“Це у людей щось в міністерстві змінилося, якщо у них в голові про оральний секс крутиться. Я, чесно кажучи, в цьому не спеціаліст… Я не знаю, звідки Андреев висмоктав цю історію про оральний секс. Може в нього є якісь збочення, але це його проблеми”, – заявив Луценко

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.