Новини України. 12 листопада. Екс-міністр внутрішніх справ, лідер “Народної самооборони” Юрій Луценко бачить своє майбутнє поруч з лідером ВО “Батьківщина” Юлією Тимошенко.

Юрій Луценко
Луценко закриває Народну самооборону, як окремий проект

“Я бачу своє місце поряд з Тимошенко як її найближчий союзник і однодумець. Ми провели з Юлією Володимирівною і з Турчиновим, іншими людьми організаційні розмови. Ми внесли один одному свої пропозиції. Відразу скажу, що мова йде не про квоти, не про кількість депутатів, а про те, як з’єднати дві структури з тим, щоб їх посилити, а не просто кожен напише заяву в “Батьківщину” і прийде нахлібником на якесь місце”, – розповів Луценко в інтерв’ю УП.

При цьому він підкреслив, що, таким чином, “Народна самооборона” як окремий політичний проект буде закрита.

“Думаю, що після цих виборів “Самооборона” як окремий політичний проект, який претендує на самостійну загальноукраїнську гру, закрита. У нас є достатньо якісні кадри і структури в деяких регіонах України. Було б правильно ці структури об’єднати з “Батьківщиною“, – заявив Юрій Луценко.

Comments

  1. Радует дальновидное представление Луценко о его будущем.
    Действительно он уже совсем скоро будет на нарах рядом с воровкой Григян-Тимошенко.Жаль нары будут разные: для него- в мужской камере,а для нее в женской.Но ничего- будут через парашу перестукиваться исожалеть ,что не успели потратить все что украли!Ах,Юля-все пропало!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.