Новини України. 26 листопада. Київ. Генпрокуратура підозрює, що екс-міністр МВС Юрій Луценко крав гроші у держави і віддавав їх «95 кварталу».

"95 квартал" піде у Генпрокуратуру?

Вчора стали відомі нові подробиці кримінальної справи, яким намагаються засудити лідера «Народної самооборони» Юрія Луценка.

«Те, що Генпрокуратура вчора не подала на розгляд Печерського суду матеріали, на підставі яких вона порушила проти Луценка кримінальну справу, пояснюється дуже просто: сама Генпрокуратура розуміє сміховинність і притягнутість за вуха звинувачень про злочинну групу, яка розкрадала бюджет шляхом неправильно нарахованого стажу водієві Луценка. Тому Генпрокуратура в авральному порядку шукає інші епізоди, які можна було б пред’явити Луценку», – стверджує прес-служба.

Як вказується в повідомленні з посиланням на інформацію народного депутата Геннадія Москаля, під час цих пошуків МВС і ГПУ нарешті знайшли «центр корупції і організованої злочинності на чолі з Луценком», який незаконно, на їх думку, організував святкування Дня міліції в грудні 2009 року. На допит викликаються десятки працівників МВС, які тоді приймали участь в організації свята.

Проте сьогодні відбулася знакова подія: на п’ятигодинний допит в ГПУ до слідчого з особливо важливих справ був викликаний колишній працівник МВС, який відповідав за проведення переговорів з колективом «95 кварталу» щодо їхнього виступу на святковому концерті.

«Очікується, що наступного тижня до Генпрокуратури викличуть і сам колектив «95 кварталу» для надання свідчень про злочинну змову з Луценком в ході святкування Дня міліції у 2009 році. Керівництво МВС і спецгрупа ГПУ прямим курсом йдуть до того, щоб справу Луценка перетворити на найсмішніше шоу «95 кварталу», – вважає Москаль Геннадій.

«Виникає питання: а де буде пан Могильов святкувати День міліції в цьому році? Невже в підвалі МВС? Адже вчора він розірвав договір оренди палацу «Україна», який був укладений для проведення свята в цьому році. І невже святкування пройде в умовах суворої секретності, коли на святі буде присутній сам Могильов і група макіївських однодумців міністра, які будуть святкувати перемогу над міліцією України?», – запитує депутат.

Джерело Обком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.