Lufthansa
Lufthansa не користуватиметься А380

Новини світу. 5 листопада. Німеччина. Провідна німецька авіакомпанія Lufthansa зняла з рейсу в Йоганнесбург свій А380, оскільки, як повідомили в компанії, цей авіалайнер не встиг пройти перевірку турбін, рекомендовану їх виробником – британською компанією Rolls Royce – після небезпечного інциденту з літаком австралійською Qantas.

Замість А380 в ПАР вилетів з пасажирами аеробус А340-600. В даний час Lufthansa використовує три А380, які здійснюють рейси з Німеччини до Японії, Китаю та ПАР.

Тако, за інформацією “Suddeutsche Zeitung”, Європейське агентство з авіаційної безпеки, що базується в Кельні, ще три місяці тому піддало критиці конструкцію турбін “Трент-900”, які Rolls Royce виробляє для А380, оскільки деякі їхні внутрішні деталі, як стверджується, можуть при експлуатації відвалитися. У зв’язку з цим агентство зажадало від виробників провести інспекцію їх продукції. Однак після аварії в агентстві заявили, що все це “є абсолютно нормальною практикою, і зараз ми не бачимо ніякого зв’язку з інцидентом в Сінгапурі“.

Напередодні на найбільшому в світі пасажирському лайнері А380 авіакомпанії Qantas сталася аварія, що ледь не закінчилася катастрофою. Один із двигунів літака, що летів з Сінгапура до Сіднея, розвалився на шматки в повітрі. Qantas тимчасово призупинила польоти А380, а компанія Rolls Royce перевіряє всі аналогічні двигуни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.