Новини економіки. 29 листопада. Спікер Верховної Ради Володимир Литвин пропонує провести додаткове засідання і розглянути на ньому проект держбюджету-2011. БЮТ у свою чергу вимагає спочатку скасувати Податковий кодекс.

БЮТ: перед тим як приймати розглядати Держбюджет потрібно скасувати Податковий кодекс

“Можна було б піти на такий крок – провести додаткове засідання Верховної Ради в наступну середу, зранку – засідання, а після обіду – парламентські слухання, і розглянути представлення бюджету по повній програмі, і визначити, як ми далі будемо ставитися до основного економічного документа . Тягнути далі, як ви розумієте, неможливо”, – сказав спікер під час погоджувальної ради керівників фракцій і комітетів у понеділок у Києві.

Литвин погодився з пропозицією керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова провести у вівторок, 30 листопада, нараду з цього питання разом з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

Він нагадав, що депутати розраховували, що проект держбюджету надійде до парламенту на цьому тижні, і в четвер можна було б його розглянути. Однак, за словами спікера, “поки що робота над бюджетом триває”.

Литвин зазначив, що контрольний день прийняття держбюджету на наступний рік – “це 23, максимум 25 (грудня 2010 року)”.

БЮТ пропонує спочатку ветувати Податковий кодекс голова фракції БЮТ-“Батьківщина” Іван Кириленко під час засідання Погоджувальної ради заявив про неможливість розгляду проекту бюджету на 2011 р. без скасування Податкового кодексу.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.