Новини України. 11 листопада. Найближчим часом парламент не планує розглядати проект Трудового кодексу.

Володимир Литвин
Литвин пропонує почекати з новим Трудовим кодексом

Про це в інтерв’ю телеканалу “Рада” заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Литвин заявив, що до нього надходять звернення про необхідність присутності на засіданні Погоджувальної ради 15 листопада представників громадських організацій та інформація про наміри блокувати будівлю Верховної Ради з вимогою не допустити прийняття проекту Трудового кодексу.

“Я хочу відповідально заявити: Верховна Рада України не збирається розглядати це питання найближчим часом“, – сказав Володимир Литвин.

При цьому спікер додав, що “в суспільстві штучно нагнітаються пристрасті”.

“У нас і так достатньо багато підстав для невдоволення людей”, – зазначив він.

Литвин закликав докласти максимум зусиль для вирішення існуючих проблем. Насамперед, за його словами, необхідно завершити роботу над проектом Податкового кодексу і розглянути бюджет на наступний рік з урахуванням складної економічної ситуації.

Раніше представник Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) Володимир Марченко закликав народних депутатів не голосувати за проект Трудового кодексу, внесений представниками Партії регіонів.

Раніше повідомлялося, що на наступному пленарному тижні в парламенті може бути розглянуто і прийнято проект нового Трудового кодексу. У першому читанні Трудовий кодекс був прийнятий у 2009 році.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.