Новини України. 15 листопада. Голова Верховної Ради Володимир Литвин пропонує забути про місцеві вибори і готуватися до парламентських.

Володимир Литвин
Литвин пропонує товаришам нардепам готуватися до виборів у ВРУ

Про це він заявив сьогодні на засіданні погоджувальної ради, коментуючи ініціативу БЮТ щодо створення тимчасової слідчої комісії за результатами місцевих виборів.

Литвин зазначив, що пройшло більше місяця після внесення даного проекту постанови і він може бути розглянутий навіть без рішення комітету.

Спікер попросив керівників фракцій подати свої пропозиції щодо складу комісії.

“Що стосується виборів в цілому, єдине, що я можу сказати, аналізуючи, як і ви, розвиток подій, нам, очевидно, потрібно після всіх судових розглядів закрити тему місцевих виборів і готуватися до виборів у Верховну Раду України, але не так, щоб зупинити все життя в країні, а щоб адекватно працювала Верховна Рада України“, – додав Литвин.

Нагадаємо, Конституційний Суд в минулий вівторок почав розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції, згідно з якою чергові вибори Верховної Ради повинні проводитися в жовтні 2012 року. Раніше ЦВК подала до КСУ подання, в якому просить роз’яснити, коли будуть проводитися чергові парламентські вибори. У проекті змін до Конституції фіксується, що найближчі чергові вибори Верховної Ради відбуваються в останню неділю жовтня 2012 року, а чергові вибори Президента України – в останню неділю березня 2015 року.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.