18 листопада. Найвпливовішою жінкою в Україні залишається лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Такі результати рейтингу “100 найвпливовіших жінок України” за версією журналу «Фокус».

Тимошенко

“До останнього моменту головною інтригою нинішнього рейтингу залишалося ім’я найвпливовішої жінки країни. Програш президентської кампанії, здавалося, не залишив шансів беззмінному лідерові рейтингу Юлії Тимошенко, яка чотири роки поспіль була в цьому списку номером один”, – повідомляє “Фокус”.

Але, не дивлячись на те, що вплив Тимошенко значно зменшився за останній рік, їй все ж вдалося зберегти лідерську позицію, відзначає видання.

На другому місці опинилася заступник глави адміністрації президента Ганна Герман.

Третє місце рейтингу найвпливовіших жінок України посіла Ірина Акімова. За рік її позиція в рейтингу Фокусу покращилася на 30 пунктів.

До п’ятірки найвпливовіших також увійшли дружина бізнесмена Віктора Пінчука, глава Наглядової ради медіагрупи StarLightMedia – Олена Пінчук, зайнявши четверте місце.

Заступник глави адміністрації президента Олена Лукаш розмістилася на п’ятому рейтингу місці.

Справжнім проривом рейтингу Фокуса стала Тетяна Бахтєєва, яка за рік перемістилася з 60-го місця на 7-е. Зростання її впливовості пояснюється насамперед хорошими відносинами з президентом Віктором Януковичем.

Крім того, Бахтєєву називають однією з найбільш ймовірних кандидатів на пост міністра охорони здоров’я.

Власник і головний редактор інтернет-видання “Українська Правда” Олена Притула в рейтингу цього року піднялася на +26 сходинок і зайняла 10 позицію в рейтингу. На 11 місці розмістилася заступник головного редактора “Дзеркала тижня” Юлія Мостова.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.