курсанти, їдальня
Харківські курсанти підхопили гостру кишкову інфекцію

Новини України. 9 листопада. Харків. Серед курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 7 листопада виник спалах гострої кишкової інфекції.

Протягом дня в інфекційне відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що розташований у Харкові, було госпіталізовано 10 курсантів Харківського університету Повітряних Сил та один курсант Юридичної академії. Всім хворим було встановлено діагноз: гострий гастроентероколіт з легким перебігом, повідомляє прес-служба Міноборони.

“Для нерозповсюдження хвороби серед інших курсантів військовими медиками були ізольовані в медичному пункті університету 29 курсантів, які контактували з хворими”, – наголошується в повідомленні.

Епідеміологічне розслідування причин і умов виникнення інфекційного запалення, а також комплекс кваліфікованих протиепідемічних заходів проводять фахівці 108-го регіонального санітарно-епідеміологічного загону та лікарі інфекційного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Військові медики встановили медичне спостереження за всім особовим складом Харківського університету Повітряних Сил.

Причини виникнення вогнища будуть з’ясовані після результатів лабораторних досліджень.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.