курсанти, їдальня
Харківські курсанти підхопили гостру кишкову інфекцію

Новини України. 9 листопада. Харків. Серед курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 7 листопада виник спалах гострої кишкової інфекції.

Протягом дня в інфекційне відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що розташований у Харкові, було госпіталізовано 10 курсантів Харківського університету Повітряних Сил та один курсант Юридичної академії. Всім хворим було встановлено діагноз: гострий гастроентероколіт з легким перебігом, повідомляє прес-служба Міноборони.

“Для нерозповсюдження хвороби серед інших курсантів військовими медиками були ізольовані в медичному пункті університету 29 курсантів, які контактували з хворими”, – наголошується в повідомленні.

Епідеміологічне розслідування причин і умов виникнення інфекційного запалення, а також комплекс кваліфікованих протиепідемічних заходів проводять фахівці 108-го регіонального санітарно-епідеміологічного загону та лікарі інфекційного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Військові медики встановили медичне спостереження за всім особовим складом Харківського університету Повітряних Сил.

Причини виникнення вогнища будуть з’ясовані після результатів лабораторних досліджень.

Джерело Ліга