Кучма Черномирдін
Україна втратила близького друга

3 листопада. Україна зі смертю Віктора Черномирдіна втратила друга, переконаний екс-президент України (1994-2005 роки) Леонід Кучма.

Колишній глава держави направив телеграму-співчуття рідним і близьким Черномирдіна, повідомляє сайт Президентського фонду “Україна” Леоніда Кучми.

“З болем і гіркотою дізнався я про смерть Віктора Степановича Черномирдіна – Людини з великої літери, видатного державного і політичного діяча, справжнього патріота своєї країни. Важко переоцінити внесок Віктора Черномирдіна у становленні нової демократичної Росії, розвиток її взаємин з усіма державами світу. Він присвятив себе цьому без залишку. Життя Віктора Степановича – яскравий зразок самовідданого служіння народу”, – пише Кучма.

“Неоціненним є його особистий внесок у розвиток і поглиблення рівноправного співробітництва між нашими країнами. Він був одним з тих благородних, мудрих і мужніх людей, чия діяльність сприяла утвердженню на карті світу незалежної демократичної України. Його підтримку ми відчували всі ці роки. Сьогодні Україна втратила свого великого друга. Близького друга втратив і я”, – йдеться в телеграмі.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.