Новини України. 12 листопада. За словами новообраного міського голови Сімферополя Віктора Агєєва, перш ніж буде реорганізований виконком міської ради Сімферополя, діяльність виконкому минулого складу перевірить Контрольно-ревізійне управління.

Віктор Агеєв
Віктор Агеєв вже взявся за чистку міської ради Сімферополя

Про це Віктор Агеєв повідомив журналістам у Сімферополі.

За словами мера, перевірки КРУ розпочнуться від сьогодні, 12 листопада.

«Запросимо перевірку КРУ сюди, щоб перевірити фінансово-господарську діяльність за п’ять років. Будемо дивитися упарвління справами, чим вони займалися, і будемо приймати рішення», – зазначив Агеєв.

Разом з тим міський голова повідомив, що перші призначення в новому міськвиконкомі відбудуться вже на наступній сесії міськради VI скликання, яка пройде найближчим часом.

«На другій сесії зберемося, щоб навести порядок в структурі міськвиконкому, розібратися, хто чим буде займатися, зрозуміти, які люди нам потрібні, які не потрібні, тому що в період передвиборної гонки багато нарікань було на співробітників міськвиконкому», – поінформував Віктор Агеєв.

При цьому міський голова відзначив, що ті співробітники міськвиконкому, які «нормально працювали», швидше за все продовжать свою роботу.

Джерело Новини Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.