У Ялтинському міськвиборчкомі твориться щось незрозуміле

4 листопада. Кримський виборчком нібито досі не прийняв бюлетені і протоколи з Ялти.

Як повідомило агентству джерело у виборчій комісії Криму, 3 листопада Білозьорова (керівник міської ТВК Ялти) приїхала до кримського виборчком здавати документи за результатами виборів у Великій Ялті.

– Привезла з собою всю виборчу документацію – і списки, і бюлетені – у сміттєвих пакетах. Окремо вона привезла у течках на зав’язочках протоколи, – сказало джерело.

За його словами, це є грубим порушенням закону – протоколи повинні бути упаковані і підклеєні в конверти, а бюлетені – у спеціальні коробки.

– Побачивши цю ситуації, природно, виборча комісія Криму відмовилася приймати в такому вигляді документацію, тому що не мала на це права, – повідомили у виборчкомі.

За словами джерела, Білозьорова припинила спроби здати документацію, проте «бродила по будівлі Верховної Ради до пів на першу ночі – аж до завершення роботи виборчкому Криму, не розуміючи, що їй далі робити».

Вранці 4 листопада Білозьорова у виборчкомі Криму не з’являлася.

Представник штабу партії «Союз», коментуючи ситуацію, що склалася на виборах у Великій Ялті, заявив, що «союзівці» вимагають перерахунку голосів на виборах на всіх рівнях по Ялті.

– Зважаючи на те, в якому форматі йдуть спроби здати виборчу документацію по Ялті, знову постає питання, яким чином підраховувалися всі голоси, тому що фактично на більшості ділянок Великої Ялти не були допущені до підрахунку голосів спостерігачі, нікому не були видані протоколи. Вся ця ситуація, включаючи спробу здати в такому вигляді інформацію за результатами голосування, говорить тільки про одне – у Великій Ялті необхідно перераховувати голоси. Незрозуміло як складалися протоколи, як вони всі підбивалися у підсумку. Все необхідно перерахувати і привести у відповідність до закону, – заявили в «Союзі».

За словами «союзівців», незважаючи на те, що йде четвертий день підрахунку голосів і протоколи вже нібито готові, результат голосування по Ялті для всіх суб’єктів виборчого процесу є загадкою.

Деякі ЗМІ вже встигли повідомити результати виборів по Великій Ялті, посилаючись на дані Ялтинської міської виборчої комісії, нібито передані у виборчком Криму.

Джерело Весь Крим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.