КПУ
Кримські комуністи почали голодувати

8 листопада. Крим. Кілька представників Компартії оголосили сьогодні голодовку в селищі Чорноморське в Криму з вимогою оголосити результати виборів голови селищної ради, в яких, за їхніми даними, переміг комуніст.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Кримського рескому КПУ.

“До 5 листопада п`ятниці, до дня офіційного оголошення результатів місцевих виборів, бюлетені були вже підраховані і підсумки відомі: з перевагою більш як у 100 голосів переміг кандидат від Компартії. Але члени виборчої комісії від Партії регіонів відмовилися затверджувати підсумкові протоколи і кинули проведення засідання. Після того, як виборча комісія, порушивши закон, відмовилася оголосити результати, пройшло три доби”, – заявили в КПУ.

Компартія не уточнила кількість активістів, які оголосили голодовку. КПУ стверджує, що люди проводять акцію в будівлі Чорноморської районної держадміністрації.

За даними прес-служби, засідання місцевого суду, що почалося 8 листопада за позовною заявою комуністів, о 14-й годині перерване до 14-ї години наступного дня.

“Перерву в судовому розгляді справи про необхідність своєчасного оголошення переможця на пост селищного голови під час місцевих виборів в суді пояснили тим, що знадобилися документальні докази обрання Демученка на пост першого секретаря райкому Компартії. Часом раніше судове засідання також уривалося. Тоді вимагали свідоцтво про реєстрацію Чорноморської партійної організації”, – говориться в прес-релізі.

“Подібні затягування судового процесу є штучними перепонами, необхідними регіоналам для організації або фальсифікацій результатів голосування, або для того, щоб під тим чи іншим приводом оголосити про повторні вибори на цій дільниці», – вважає лідер кримських комуністів Леонід Грач.

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.