флот, військово-морські сили
Кримські призовники хочуть служити на флоті

Новини України. 5 листопада. Крим. У Севастополі 90% призовників бажають служити у Військово-Морських Силах Збройних Сил України.

Про це за підсумками призовної кампанії «Осінь – 2010» повідомив начальник відділення комплектування Севастопольського об’єднаного військового комісаріату, майор Сергій Горячковский.

Як повідомили в прес-службі Міністерства оборони України з посиланням на Сергія Горячковського, решта севастопольців хочуть служити у внутрішніх військах МВС або в прикордонних частинах.

“Варто зазначити, що прагнення призовників потрапити служити у ВМС пояснюється їх бажанням надалі або залишитися на військову службу за контрактом, або отримати морську спеціальність, і влаштуватися на роботу в цивільному морському флоті”, – припустив начальник відділення.

За інформацією Міноборони, на обліку в Севастопольському об’єднаному військкоматі стоять 3720 осіб, 139 з яких покликані восени цього року. Крім того, як зазначили у відомстві, з Автономної Республіки Крим відправлені у війська понад 1700 призовників.

Джерело Новини Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.