24 листопада. Практично кожен другий українець констатує погіршення свого матеріального становища протягом останнього півроку. Про це свідчать результати соцопитування «Українського демократичного кола».

в Українців мало грошей

Значна частина населення (45,8%) констатує погіршення свого матеріального становища за останні півроку.

При цьому практично така ж кількість громадян (46,5%) відзначили, що їхнє матеріальне становище не змінилося. І тільки 6,8% вважають, що їхнє матеріальне становище покращилося. Не змогли визначитися 0,9%.

На погіршення матеріального становища за останні півроку вказує велика частина населення в Західному та Центральному регіонах (відповідно, 51% і 54,2%),  у Південному і Східному регіонах (відповідно, 36,9% і 40,1%).

І, навпаки, на поліпшення матеріального становища вказує велика частина населення в Південному і Східному регіонах (відповідно, 9,5% і 8,8%),  у Західному та Центральному регіонах (відповідно, 4,2% і 4,7%) .

Результати опитування свідчать, що кожній десятій українській сім’ї (10,5%) не вистачає грошей навіть на їжу, а відносною більшістю (41,2%), хоч і вистачає грошей на їжу, але купувати одяг або взуття вже складно.

При цьому абсолютна більшість населення України (96,7%) в тій чи іншій мірі хвилює зростання цін. Не хвилює зростання цін 3% громадян, а 0,3% опитаних не змогли визначитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.