Новини світу. 9 листопада. Великобританія. Влада Великобританії зобов’язала модераторів соціальної мережі Facebook видалити образливі і антимонархічні коментарі з офіційної сторінки англійської королеви Єлизавети Другої, пише у вівторок газета The Telegraph.

Сторінка королеви Великобританії Єлизавети ІІ у Facebook
Сторінка королеви Великобританії Єлизавети ІІ у Facebook

Шанувальники королеви Великобританії в Facebook беруть активну участь в обговоренні новин, фотографій і відеороликів, опублікованих на королівській сторінці, публікують позитивні відгуки на різних мовах світу. Однак багато записів зробили антимонархісти, які на сторінці Єлизавети Другої ведуть себе агресивно, залишаючи, в тому числі, образливі записи.

Представник Букінгемського палацу підтвердив припис модераторам Facebook видалити неналежні записи, проте відзначив, що це ніяк не зачіпає свободу обговорень.

“Сторінка привернула велику кількість коментарів. Ми не обмежуємо дискусію, проте наші колеги модерують її і видаляють будь-які образливі коментарі, пов’язані з темою сексу або такі, що містять ненормативну лексику”, – зазначив він.

Сторінка Єлизавети Другої – не персональний акаунт, а місце офіційної присутності британської монархії в соціальній мережі – була запущена в ніч з неділі на понеділок. На ній публікується інформація про події з життя Єлизавети ІІ і інших членів Королівської сім’ї, та заходи, в яких вони беруть участь.

Користувачі Facebook не можуть додати Її Величність і її найближчих родичів до списку своїх друзів, однак можна натиснути кнопку “Мені подобається“, стати шанувальником сторінки і стежити за оновленнями на ній в новинах. На вівторок 16.00 за київським часом число шанувальників сторінки Королівської сім’ї перевищило 159 тисяч.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.