Севастополь, міська рада
У Севастополі вже формують коаліцію

Новини України. 5 листопада. Крим. Чотири партії мають намір об’єднатися для створення стійкої опозиції у Севастопольські раді.

Про це повідомив перший секретар міського комітету КПУ Василь Пархоменко.

«Від імені своїх товаришів можу сказати: ми теж провели консультації, у нас є намір створити з чотирьох політичних сил, що увійшли до міської ради, об’єднану опозицію», – сказав Василь Пархоменко.

Крім того, додав новообраний депутат, «починається перевірка: зараз ми ділитимемо портфелі міськради – голів, заступників, секретарів комісій. Згідно із законом про статус депутата, дотримується принцип пропорційного представництва. Ми подивимося, як ці панове розподілятимуть посади».

Він заявив, що під час виборів використовувалися брудні технології і звернув увагу на партію-клон, яка «відтягнула від нас 2-3 депутатських мандата. 2,5 тисячі виборців проголосували за так звану КПРС». За його твердженням, «аналогічне відбулося з їхнім висуванцями, однофамільцями, я випробував, що це таке, коли два Пархоменка записані в бюлетені».

Водночас керівництво севастопольської ради вже формує коаліцію.

«У нас є домовленість (про створення коаліції) з партією «Сильна Україна» і Народною партією. Одна з них представлена в міськраді, за попередніми даними, чотирма депутатами, друга – трьома депутатами. На сьогодні до 45 мандатів Партії регіонів додається 7 мандатів від цих політсил. І коаліція з 52 депутатів готова до конструктивної співпраці з усіма політичними силами», – сказав голова міськради Севастополя Юрій Дойніков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.