Новини України. 9 листопада. Львів. Народний депутат України Петро Писарчук заявляє, що проти нього у Львові запущено політичне спецзамовлення.

Петро Писарчук
Петро Писарчук: Львівська міська ТВК відкидала серйозні порушення на дільницях

Так нардеп прокоментував появу у понеділковому номері газети «Високий замок» статті, у якій виборчий штаб Петро Писарчука звинувачують у тиску на Львівську міську ТВК, посилаючись на відповідну заяву члена тервиборчкому від Комуністичної партії України Віктора Кордиша, повідомляє прес-служба народного депутата.

На думку Писарчука, будь-яка поважна газета мала би поцікавитися, що за особа дає таке інтерв’ю і яка її мотивація. Нардеп зазначає, що з Віктором Кордишем він особисто добре знайомий, адже у 2006 році той очолював Залізничну окружну комісію по виборах до Верховної Ради і представляв Партію регіонів.

«Кордиш тоді зробив усе для того, щоб виконати вказівку тодішнього губернатора області Петра Олійника – аби Партії регіонів не було ні в обласній, ні в міській раді. І тоді ПР набрала 2,96%», – розповідає Петро Писарчук, зазначаючи при цьому, що він тоді ще не керував штабом ПР.

За словами нардепа, на позачергових виборах у 2007 році Віктор Кордиш знову потрапив у розряд активістів і став секретарем окружної виборчої комісії по Личаківському району.

«Але тоді він своєю поведінкою поставив під загрозу виборчий процес у цілому в окрузі. Тому ПР буквально за 5 днів до виборів вимушена була давати подання в ЦВК, відкликати його з комісії і заміняти іншою людиною», – зазначає народний депутат.

Паралельно із цим Петро Писарчук повідомив, що він, як народний депутат, був присутній на останньому засіданні міської ТВК і побачив, як зухвало та цинічно відкидався розгляд серйозних скарг, які свідчили, що на окремих дільницях відбувалися дуже серйозні порушення.

«І коли ТВК просто не розглядала ці скарги без будь-якої мотивації, то нехай це буде на совісті Кордиша і йому подібних», – наголошує Петро Писарчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.