17 листопада. Новини Інтернету. Amazon вирішила створити новий тип кіностудії, заснованої на контенті, створюваному інтернет-спільнотою.

Amazon
Amazon.com

Зараз немає джерела більш надійного, ніж Інтернет, якщо говорити про оцінку фільмів, книг, різних подій. Поки вийде, якийсь зубожілий огляд фільму в газеті, в Інтернеті до того часу давно вже обговорять його і забудуть до цього часу.

Останнім часом саме користувачі Інтернету заявляють, що більшість фільмів, випущених Голлівудом – лише бліда тінь того, що було раніше – сюжети і типаж героїв настільки заїждені, що навіть нудно стає від деяких фільмів. Що ж, «критикуючи-пропонуй», і Amazon вирішила створити новий тип кіностудії, заснованої на контенті, створюваному інтернет-спільнотою.

Принцип інтернет-кіностудії досить простий – у студії є свій сайт, на який автори можуть завантажувати свої сценарії. Потім сценарії оцінюються інтернет-користувачами, можна ставити оцінки і коментувати. Сценарії з найвищими оцінками і позитивними відгуками будуть використовувати вже продюсери, для створення фільмів. До речі, можна завантажувати і власні фільми, мінімальною тривалістю в 70 хвилин.

Кожен місяць Amazon Studios буде виділяти 100 тисяч, нагороджуючи кращий такий фільм. Крім того, буде виділятися і 20 тисяч доларів для нагородження кращих сценаристів, роботи яких отримали максимальну оцінку користувачів. Плюс до всього, кожен рік буде виділятися премія в один мільйон доларів для творців кращого фільму і 100 тисяч доларів за кращий сценарій.

За словами керівництва Amazon, компанія сподівається таким чином допомогти кіновиробникам дійсно робити якісні фільми з оригінальним сюжетом. З компанією Warner Bros. Pictures вже укладено договір про співпрацю.

Ще одна мета даного проекту – «відкрити» індустрію кіно для всіх бажаючих, оскільки Голлівуд, на думку Amazon, закритий для більшості, це своєрідна «річ у собі». Тепер фільми, що створюються простими людьми, побачать мільйони людей з усього світу, і Amazon Studios сподівається на подальший розвиток кіноіндустрії.

Джерело: Yahoo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.