Новини України. 30 листопада. Львів. У Львові розглядають можливість виготовлення в місті трамвайних вагонів. Такі переговори тривають вже приблизно 1,5 року.

Борис Колесніков
Колесніков збудує у Львові трамвай

Про це на прес-конференції повідомив міський голова Андрій Садовий.

“Є три структури у Львові, які зацікавлені в тому, щоб робити львівський вузькоколійний трамвай. Це Львівський локомотиво-ремонтний завод, Львівський автобусний завод, а також ми розглядаємо можливість виготовлення трамвая в одному з депо “Львівелектротрансу”. І є декілька претендентів з інших країн, які готові нам надати технічну та іншу допомогу. Сьогодні тривають переговори. На фінальний варіант ми ще не вийшли, адже мова йде про дуже великі кошти. Зараз я хотів би зрозуміти, яка буде участь держави. Адже якщо Київ, Донецьк, Харків отримують кошти з державного бюджету на розвиток метрополітенів, то у Львові немає метрополітену. Тому ми пропонуємо, щоб держава допомогла Львову з закупівлею нових трамвайних вагонів і з будівництвом нових трамвайних ліній, необхідних Львову”, – сказав Андрій Садовий.

За словами Садового, зокрема, це питання буде обговорюватися у четвер, 2 грудня, під час візиту до Львова віце-прем’єр-міністра України з питань підготовки до ЄВРО-2012 Бориса Колеснікова.

Джерело censor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.