Борис Колесніков
Колесніков обіцяє легалізувати Microsoft в Україні

Новини України. 5 листопада. Уряд у найкоротші терміни планує повністю легалізувати програмне забезпечення в органах державної влади. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков під час зустрічі з генеральним директором корпорації Microsoft Стівом Баллмером.

“Будь-який бізнес починається з діагностики, тобто з аналізу. Тому перше завдання, яке ми поставили місцевим відділенням корпорації, – повна легалізація програмного забезпечення в органах державної влади, там, де влада повинна платити за програмне забезпечення”, – підкреслив Борис Колесніков, якого цитує прес-служба Віце-прем’єр-міністра.

Борис Колесніков відзначив, що навести повний порядок в ліцензійному ПЗ можна протягом 5-6 місяців.

“Це буде позитивним прологом, який відкриває двері для подальшої співпраці”, – зазначив він.

У свою чергу генеральний директор корпорації Microsoft Стів Баллмер подякував українському уряду за підтримку в сфері легалізації. За його словами, такі дії важливі не тільки для Microsoft, але і для країни з точки зору інвестицій та модернізації.

“Протягом декількох років ми бачили проблеми в цій сфері, але ми впевнені, що під вашим керівництвом з цим буде все добре, і ми цінуємо це”, – підкреслив Стів Балмер.

Борис Колесніков відзначив, що для прискорення процесу легалізації, Microsoft повинна надати уряду України інформацію про місця, де порушуються ліцензійні права.

“Тоді нам легше буде провести легалізацію”, – підсумував він.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.