Київська міська рада
КМДА оновить свій сайт за 650 тисяч гривень

3 листопада. Київ. Столична влада запланувала виділити з міського бюджету 650 тис. грн. на оновлення сайту КМДА. Про це заявив секретар фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Київській міській раді, член комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Сергій Мельник.

Відповідна пропозиція не була підтримана профільною комісією Київради, повідомляє прес-служба фракції БЮТ у Київській міській раді.

«Такі бажання КМДА викликають просто обурення. Сьогодні, коли в лікарнях столиці не вистачає коштів на харчування хворих дітей, київська влада знаходить гроші для оновлення свого сайту. Не кажучи вже про те, що за такі гроші можна замовити зодва десятки нових сайтів», – заявив Мельник.

Депутат нагадав цифри з бюджету м. Києва на 2010 рік, де на галузь охорони здоров’я, були передбачені видатки в сумі 2 млрд 328 млн. грн. З цих грошей 77,7% – займає заробітна плата з нарахуваннями, 7,3% загальної суми передбачено на медикаменти та перев’язувальні матеріали, а на продукти харчування у стаціонарах всього 2,2%.

«Мабуть чиновники розраховують на те, що оновлений сайт додасть їм балів серед киян. Але, коли в бюджеті не вистачає грошей на фінансування навіть основних статей, головним завданням для влади має бути реальна робота, а не популізм», – підсумував Сергій Мельник.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.