Новини України. 25 листопада. Київ. Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко виступив на Майдані Незалежності перед підприємцями, які протестують проти введення в дію Податкового кодексу.

Віталій Кличко УДАР
Кличко: чиновники глухі

«Я переконаний, що Президент України повинен застосувати право вето до цього документу. Адже він несе в собі велику загрозу як добробуту, так і правам мільйонів українців. Інтереси малого та середнього бізнесу повністю ігноруються. Чиновникам позакладало вуха, вони навіть не намагаються почути громадян. Не дивно, що країна вибухнула масовими акціями протесту. Підприємці повинні боротися до перемоги», – говорить Віталій Кличко.

Політик переконаний, що Податковий кодекс завдає серйозного удару по середньому класу – людях, які на ділі, а не на словах, розбудовують економіку України. Він вважає, що в цей кодекс потрібно закласти докорінно іншу філософію стосунків між владою та бізнесом, повідомляє прес-служба “УДАРу”.

«Репресії та тиск на підприємців нічого не дадуть – ані надходжень до бюджету, ані економічного зростання, ані поваги людей до влади. Українському суспільству не потрібен диктат з боку чиновників. Країні потрібні закони, які відповідатимуть інтересам більшості вітчизняних підприємців», – додав Віталій Кличко.

Comments

 1. Администратору.
  То, что Вы опубликовали такой оскорбительный комментарий, характеризует как его автора, так точно и Вас, и Ваше издание.

 2. Олені.
  Вибачте, але людина висловилася так, як хотіла. Не вбачаю в цьому нічого поганого. Аж надто “оскорбітєльним” коментар не є. А якщо це пишуть люди, то, погодьтеся, що це також оцінка політичної діяльності видатного боксера. Якщо, звичайно, людина може достатньо аргументувати такий коментар.

 3. 777 – Сам ты говно…….
  Если ты такое говоришь, то ты просто ничего не знаешь про Кличко как политика………
  Кличко Лучший политик в истории Украины ! Были бы все у нас такие политики и Украина не называлась бы Гондурасом…………
  Кличко ВПЕРЕД !

 4. Треба було мером обрати Кличка. Невже й зараз кияни того не зрозуміли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.