Новини економіки. 30 листопада. Господарський суд міста Києва зупинив провадження за позовом оператора мобільного зв’язку «Київстар» до компанії «Укомлайн» про відшкодування майнової шкоди на суму 9,7 млн. грн.

Vega
Vega не віддасть поки 10 мільйонів гривень Ахметову

Про це повідомили в компанії Vega.

Крім того, своєю постановою суд відмовив «Київстару» у задоволенні клопотання про забезпечення зазначеного позову шляхом арешту грошових сум, що знаходяться на розрахункових рахунках ТОВ «Укомлайн».

«Суд прийняв до уваги нашу позицію, згідно з якою зазначений позов зараз не може бути розглянутий, оскільки в провадженні Господарського суду м. Києва вже знаходиться справа про укладення договору про взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж. У ході цього спору має вирішитися питання про розмір розрахункових такс, які наші компанії повинні застосовувати з червня 2010 р., тобто з моменту відсутності договору. Без вирішення цього питання ставки, за якими ЗАТ «Київстар Д.Ес.Ем» розрахував суму майже в 9,7 млн. грн., не мають під собою юридичних підстав. Тому ми будемо чекати рішення суду для остаточного врегулювання цього питання», – розповів генеральний директор ВАТ «Фарлеп Інвест»(телекомунікаційна група Vega) Юрій Чуйков.

Нагадаємо, що раніше «Київстар» через суд зажадав від дочірньої компанії групи Vega – «Укомлайн» – 9,7 млн. грн. за майнову шкоду.

Джерело proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.