Новини технологій. 30 листопада. «СЕА Електронікс» і телекомунікаційна компанія «Київстар» впровадили систему управління міським освітленням у 8 містах країни в рамках підготовки до чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

ліхтарі
В українські ліхтарі вставили сім-карти

Зараз система управління з використанням бездротового зв’язку вже працює у восьми містах: Києві, Черкасах, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі, Ялті. Проект реалізується за замовленням ЗАТ «Укрсвітло». Ліхтарі включаються і вимикаються автоматично відповідно до встановленого розкладу. У шафах вуличного освітлення вмонтовані термінали з SIM-картами.

«Раніше міським освітленням управляли за допомогою проводів, фотоелементів або механічних годинників. Кожен з цих варіантів мали свої недоліки. Наприклад, механічні годинники могли відставати або випереджати час включення приблизно на 15 хвилин в день, в результаті була потрібна регулярна корекція», – повідомляють представники оператора зв’язку.

Компанія «СЕА Електронікс» заснована в 1990 році. «СЕА Електронікс» займається постачанням в Україну електронних компонентів, джерел живлення, електротехнічної продукції, промислових комп’ютерів, вимірювальних приладів, паяльного обладнання та ін.

Джерело proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.