Новини України. 15 листопада. До 15 грудня на головній площі країни закінчать встановлювати ялинку, яка за традицією засяє напередодні дня Святого Миколая 18 грудня.

ялинка
Не зважаючи на проблеми в бюджеті, від реклами спонсорів на ялинці відмовляться

Як пише газета “Сегодня”, ялинку планується прикрасити національними орнаментами, іграшками з СРСР і камінням Сваровскі.

У попередні роки ялинкові іграшки були з картону, а більшу частину прикрас становила реклама інвесторів ялинки. У цьому році, незважаючи на проблеми з бюджетом, від цього вирішили відмовитися.

“Головна ідея – ретроялинка. На ній будуть як ялинкові кулі зі скла, так і картонні іграшки а-ля п’ятидесятих”, – розповів голова комісії Київради з питань культури Олександр Бригінець.

У той же час, в мерії відзначили, що в оформленні ялинки будуть брати участь інвестори, які пропонують прикрасити головну ялинку країни прикрасами зі стразами Сваровські. Правда, конкурс поки не закінчився і не виключено, що таких “фішок” не буде.

Крім іграшок-кроликів (2011 рік за китайським гороскопом – рік Кролика), на ялинку повісять прикраси з національною символікою, зроблені зі скла.

“Це головна ялинка країни, а тому повинні бути присутніми національні мотиви. Зараз роблять великі світлодіодні кола з національною символікою і народними орнаментами – всього буде використано близько 80 орнаментальних мотивів. Ці прикраси використаємо і на наступний рік”, – відзначив Бригінець.

Цього року ялинка, як і в минулому, буде натуральною, яка складається з 1600-2400 сосонок. Щоправда, цього разу новорічне дерево крутитися не буде – конструкцію з метою безпеки треба переробити, а на це немає грошей.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.