Василь Горбаль
Горбаль поінформував Кабмін про ситуація

4 листопада. Біль стін Львівської обласної державної адміністрації відбувся мітинг підприємців, які протестували проти прийняття Верховною Радою України Податкового Кодексу. З ініціативною групою від підприємців зустрівся голова Львівської ОДА Василь Горбаль разом зі своїм заступником Геннадієм Дмитренком.

По завершенню зустрічі було прийнято рішення про те, що підприємці складуть відповідний лист зі своїми вимогами стосовно Податкового Кодексу, який пізніше, за підписом Горбаля, буде направлений прем’єр – міністру України М. Азарову і голові Верховної Ради В. Литвину.

В ході зустрічі підприємці висловили низку зауважень до Податкового Кодексу. Крім того, також було зачитане відповідне звернення підприємців Львова до Президента і Верховної Ради України.

Своєю чергою, голова Львівської ОДА Горбаль наголосив, що завжди відкритий до діалогу з представниками бізнесу, для вирішення їх проблем і покращення бізнес – клімату області. Він нагадав, що провів низку зустрічей з представниками бізнесу, зокрема у деревообробній сфері, після чого, більшість проблем було вирішено.
«Якщо є якісь речі, які вас не задовольняють, чи турбують, чи ви десь відчуваєте тиск з боку контролюючих органів, то я завжди готовий з вами зустрітись для того, щоб під час конструктивного діалогу знайти вирішення ваших проблем», – звертаючись до активістів, наголосив Горбаль.

Пізніше, виступаючи перед мітингувальниками він підкреслив, що за результатами зустрічі з активістами буде складений спільний лист, в якому будуть викладені вимоги підприємців. Горбаль додав, що в телефонному режимі вже проінформував Кабінет Міністрів України і Верховну Раду про вимоги, які висловили мітингувальники. Водночас він зазначив, що в ці структури також буде направлений відповідний лист.
«Ми складаємо спільного листа, з конкретними нормами, які викликають у вас занепокоєння, з вашими пропозиціями. Він, за моїм підписом буде направлений у Кабмін і Верховну Раду України», – додав губернатор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.