Новини авто. 30 листопада. Керівник відділу досліджень і розробок нових продуктів Porsche Вольфганг Дюрхаймер призначений керівником компаній Bentley і Bugatti, а також главою автоспортивних напрямків Volkswagen Group.

Вольфганг Дюрхаймер
Вольфганг Дюрхаймер очолив Bentley і Bugatti

На цих посадах він змінить Франца-Йозефа Паефген, який покине свій пост у зв’язку з виходом на пенсію. При цьому в подальшому він буде виконувати роль консультанта ради директорів концерну Volkswagen. До своїх обов’язків Дюрхаймер приступить з 1 лютого наступного року. Про це йдеться в офіційному прес-релізі.

Місце Дюрхаймера в компанії Porsche займе Вольфганг Хатц. При цьому він збереже за собою і нинішню посаду керівника підрозділу по розробці трансмісій і двигунів концерну Volkswagen. Говорячи про призначення Дюрхаймера на новий пост, в VW відзначили, що саме під час його роботи продажі Porsche істотно виросли, не в останню чергу за рахунок виведення на ринок нового Cayenne і хетчбека Panamera.

У 1986-1999 роках Вольфганг Дюрхаймер займав керівні пости в компанії BMW, в тому числі, в підрозділі, що займається випуском мотоциклів. У 1999 році він перейшов в Porsche, де в той час відповідав за лінійку автомобілів сімейства 911.

Франц-Йозеф Паефген почав свою роботу в концерні Volkswagen в 1980 році. У 1995 році він увійшов до складу ради директорів Audi, а через три роки став його головою та керівником бренду Lamborghini. Керівником Bentley і Bugatti він був з березня 2007 року.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.