Новини України. 30 листопада. Донька медсестри Муаммара Каддафі Галини Колотницької називає “маячнею” інформації про романтичні відносини з лідером Лівії.

Муаммар Каддафі
Каддафі цінує українську медсестру як медика

“Моя мама – коханка Каддафі? Це маячня! Вона ніколи мені про це не говорила”, – прокоментувала газеті Сегодня інформацію, що з’явилася на сайті Wikileaks донька Таня.

“Вона мені подзвонила сьогодні, говорить, що теж шокована від цих чуток, не розуміє, звідки взялася ця крамола. Місця собі не знаходить, як і я! Мама просто працює в Каддафі медсестрою, на життя їй вистачає, плюс допомагає мені – я вчуся в КНУ на філології, вивчаю арабську“, – розповіла Тетяна.

За її словами, мама “виїхала в Лівію 9 років тому”.

“У Києві одне агентство набирало медиків за кордон, у тому числі й у Лівію. У нас були фінансові проблеми, і мама вирішила їхати”, – розповіла Тетяна.

“Служба в мами складна. Іноді доводиться працювати цілу добу. Іноді вона вдома – а їй дзвонять, кажуть, що через 5 хвилин виїзд. Він дуже часто їздить у відрядження, а мати завжди з ним, але в складі інших медиків”, – розповіла вона.

Каддафі – він же бедуїн, а тому дуже любить пустелю. Часто їздить туди відпочивати й бере свій почет із собою. А моя мати – наближена до нього людина, вона спілкується з ним особисто. І от вони ставлять у пустелі намет й живуть там місяць-два. А в таких умовах, при такій жарі працювати важко. Про Каддафі мати відгукується добре. Каже – людина добра, але може бути суворим, коли потрібно”, – розповіла вона.

Тетяна також розповіла, що її мама хоче повернутися в Україну, “але поки не знає, коли. Робота її влаштовує”.

За словами Тетяни, Каддафі її маму дуже цінує як медика.

Під час одного з останніх ділових візитів в Україну він зустрічався з моєю бабусею (мамою Галини). Подякував їй за таку гарну медсестру як моя мама. Подарував наручний годинник. Не золотий, звичайний, але з фото Каддафі на циферблаті. Це дуже важливий статусний подарунок – такі годинники може дарувати тільки він. І той, хто їх носить, – наближена до нього людина. Такий самий є й у моєї мами – він його подарував їй на день народження”, – розповіла вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.