13 листопада. Фото. У Франції вийшла друком книга коміксів “Українські зошити (спогади про радянські часи)”. Автор – відомий італійський художник Іґорт – уже розпродав 10 000 примірників цієї книги в Італії.

Голодомор
Голодомор у картинках

Незабаром збірка ілюстрованих оповідей і споминів українців про недавнє минуле вийде в світ англійською, німецькою та іспанською мовами.

“Українські зошити” – принципово новий для автора жанр. Він сказав, що в його творчому житті вперше так сталося, щоб тема несподівано зацікавила так, що змусила на якийсь час відмовитися від решти творчих планів.

Іґорт каже, що та поїздка докорінно поміняла його плани: “Коли я поїхав до України, то мав спочатку зовсім інший проект. Я цікавився будинком у Ялті, в якому жив Чехов. Але щойно я приїхав до вашої країни, я відчув справжній шок від того, що побачив та почув. Зі мною вперше таке сталося. То було дивно, ніби внутрішній вибух… І я тоді подзвонив своєму видавцеві і сказав, що хочу робити іншу книгу.”

Приголомшливою новою інформацією стала для Іґорта тема Голодомору. До приїзду в Україну він ніколи не чув про штучний голод, організований комуністичною владою тодішнього СРСР, що забрав життя мільйонів українців.

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.