iPhone
iPhone тепер читає Flash

3 листопада. Відео. Мобільний браузер Skyfire, раніше доступний для операційної системи Android, тепер пропонується також для комунікатора iPhone, планшета iPad і медіаплеєра iPod touch.

Правда, для пристроїв з iOS це не повністю самостійний браузер, а, фактично, надбудова на “рідний” браузер Safari. Skyfire 2.0 для iOS почне продаватися в інтернет-магазині App Store з 4 листопада і буде коштувати $2,99 – Apple вже схвалила його. А поки можна подивитися відеоролик, що демонструє роботу Skyfire на iPhone.

Найголовніша особливість Skyfire полягає в тому, що він може відтворювати Adobe Flash відео на пристроях з iOS. Це досягається за рахунок того, що такий контент конвертується в HTML5, причому, обробка проводиться на серверах Skyfire. У той же час, браузер не підтримує Flash ігри або потоковий ТБ-сервіс Hulu. З інших особливостей Skyfire можна відзначити підтримку вкладок, зручний і швидкий доступ до Facebook і Twitter і навіть режим приватного перегляду без збереження даних про відвіданих сторінках.

ВІДЕО

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.