iPod touch
Apple не подумав як поміняти час будильників у своїх пристроях

1 листопада. У пристроях під управлінням iOS (iPhone, iPad і iPod Touch) виявлена помилка, пов’язана з переходом на зимовий час: ці пристрої коректно перевели годинники на зимовий час, проте не змінили налаштування будильників, і ті спрацювали на годину пізніше.

Проблема була виявлена власниками мобільних пристроїв Apple з Європи. На початку жовтня з цією ж неприємністю зіткнулися австралійські користувачі (в Австралії перехід на зимовий час відбувається в першу неділю жовтня). Для виправлення ситуації користувачам слід виставити на годину раніше від часу встановлення будильника.

Подія викликала особливо різку критику Apple: фактично, у компанії був майже місяць на те, щоб виправити проблему – перш, ніж з нею зіткнулися в Європі. Як зазначає Engadget, залишається питанням, чи встигне Apple виправити помилку до того, як відбудеться перехід на зимовий час в США (перша неділя листопада, в цьому році – 7 число).

На даний момент в сервісі мікроблогів Twitter відбувається активний обмін враженнями і порадами від користувачів, що запізнилися на роботу на годину внаслідок несподіваної помилки будильника.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.