Новини технологій. 26 листопада. США. Популярність планшета Apple іPad зараз знаходиться на неймовірному рівні. Немає сумнівів, що компанія готує наступне покоління цього продукту (назвемо його умовно іPad 2), яке ймовірно, вийде в першій чверті наступного року.

iPad вдосконалять

Китайське видання економіки Daily News (EDN),  зазначає, посилаючись на свої індустріальні джерела, що Apple внесе 5 основних нових функцій в іPad 2: відео-телефон, поліпшену мобільність, роз’єм USB, нову технологію екрану і 3-вісьовий гіроскоп.

Від функції відео-телефону (найімовірніше, мова йде про підтримку FaceTime), як очікується, виграють постачальники камер. IPad 2, як повідомляє EDN, може використовувати зменшені панелі для екрану, оснащені більш тонким склом; наявність USB дозволить пристрою підтримувати більш широкий спектр зовнішніх пристроїв; технологія сітківки поліпшить якість зображення, що виводиться  і, нарешті, 3-вісьовий гіроскоп дозволить зробити ігри для планшета більш живими.

Безсумнівно також і те, що новий планшет Apple отримає оновлену апаратну платформу, яка поліпшить продуктивність і дозволить ефективніше задіяти переваги гіроскопа і екран високої роздільності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.