10 листопада. Вчені тільки 2 роки тому створили відносно точну генетичну карту Європи. Мабуть, скоро в неї доведеться вносити суттєві корективи. Наприклад, в Англії 31% немовлят народжується не від білої матері, а у Фінляндії в 26% шлюбів один з партнерів – іноземець, а в 12% шлюбів – іноземці обидва.

У Британії 7% матерів - вихідці зі Східної Європи,

7% матерів – вихідці зі Східної Європи, чорні – 5%, пакистанці – 4%, індуси – 3%, 8% були «змішаної раси», етнічна приналежність інших була вказана як «невідома».

Фінські дані показують, що в 26% випадків укладання шлюбу один із партнерів – іноземець, в 12% шлюбів – обидва партнери іноземці. Фінки вважають за краще брати собі чоловіків-іноземців – вихідців із Західної Європи, а фінські чоловіки – жінок родом з Південно-Східної і Східної Азії, а також Росії.

Поміж тим, свій варіант припинення припливу африканських іммігрантів до Європи 8 листопада запропонував лідер Лівії Каддафі: європейці повинні різко збільшити фінансову допомогу Африці. Наочним прикладом він обрав місцевість навколо озера Чад – пересихаючого, яке загрожує продовольчою і екологічною катастрофою  населенню.

За підрахунками Каддафі, потенційних біженців звідти до Європи – 30 мільйонів чоловік. Реакція ЄС на цю пропозицію поки невідома, але безоплатна допомога Європи чорному континенту вже сягає у вигляді прямих виплат, субсидій та гуманітарної допомоги 35 млрд. євро на рік.

Вчені тільки 2 роки тому створили відносно точну генетичну карту Європи. Мабуть, скоро в неї доведеться вносити суттєві корективи. Наприклад, в Англії 31% немовлят народжується не від білої матері, а у Фінляндії в 26% шлюбів один з партнерів – іноземець, а в 12% шлюбів – іноземці обидва.

(Ще один з варіантів генетичної карти можна подивитися тут).

У цілому ж по Англії за підсумками 2009 року 62% від всіх народжень сталося від білої британської матері.

7% довелося на матерів – вихідців зі Східної Європи, чорні – 5%, пакистанці – 4%, індуси – 3%, 8% були «змішаної раси», етнічна приналежність інших була вказана як «невідомо».

Фінські дані показують, що в 26% випадків укладання шлюбу один із партнерів – іноземець, в 12% шлюбів – обидва партнери іноземці. Традиційна колекція весільних суконь в країні також зазнала змін. Наприклад, фіни вважають за краще брати собі чоловіків-іноземців – вихідців із Західної Європи, а фінські чоловіки – жінок родом з Південно-Східної і Східної Азії, а також Росії.

Між тим, свій варіант припинення припливу африканських іммігрантів до Європи 8 листопада запропонував лідер Лівії Каддафі: європейці повинні різко збільшити фінансову допомогу Африці. Наочним прикладом він обрав місцевість навколо озера Чад – пересихаючого і загрожує продовольчій і екологічною катастрофою околишньому населенню. За підрахунками Каддафі, потенційних біженців звідти до Європи – 30 мільйонів чоловік. Реакція ЄС на цю пропозицію поки невідома, але безоплатна допомога Європи чорному континенту вже сягає у вигляді прямих виплат, субсидій та гуманітарної допомоги 35 млрд. євро на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.