Новини спорту. 11 листопада. Дорого далася “Мілану” перемога над “Палермо” (3:1) в середу – у тому матчі зв’язки коліна пошкодив Філіппо Індзагі, котрий тепер може пропустити решту сезону.

Філіппо Індзагі
Перемога над Палермо дорого обійшлася Мілану

Нападник “Мілана” Філіппо Індзагі ризикує пропустити залишок сезону. У матчі з “Палермо” (3:1) в середу 37-річний форвард пошкодив зв’язки коліна.

За десять хвилин до фінального свистка Індзагі, який у середині другого тайму з’явився на полі замість Пато, був замінений на Робіньо. Набравши три очки, “россонері” піднялися на перше місце в Серії А. У четвер Індзагі пройшов медичне обстеження, після якого лікарі констатували у колишнього форварда збірної Італії пошкодження зовнішніх зв’язок та меніска лівого коліна.

Незабаром ветерана проперують, а на лікування у нього піде приблизно шість місяців. Минулого тижня екс-нападник “Ювентуса” оформив дубль у домашньому матчі Ліги чемпіонів УЄФА з мадридським “Реалом”, завдяки чому наздогнав Рауля за кількістю голів у єврокубках. В активі обох видатних бомбардирів наразі по 70 влучних ударів у турнірах під егідою УЄФА.