Новини України. 27 листопада. Четверо українських моряків з судна Dynamic Striker, затриманого ВМС Індії, арештовані судом Мумбая до 2 грудня, їм пред’явлені серйозні звинувачення.

моряків хочуть перевести під домашній арешт

Заарештовані: капітан, старший помічник, старший механік і, мабуть, боцман. Їм пред’явлені звинувачення відразу за кількома статтями кримінального кодексу Індії – моряків звинувачують у злочинній змові і груповому злочині, у перешкоджанні правоохоронним органам, а також в діях, які загрожували життю і безпеці інших людей і насильстві в ставленні до представника влади.

Судновласник активно займається долею балкера та екіпажу, найнятий адвокат, в Мумбай вилетів представник судновласника, є надія, що заарештованих українських моряків переведуть під домашній арешт в готель.

З’ясувалося, що наказ про втечу з Мумбай дав фрахтувальник судна. За непідтвердженими поки даними, було рішення суду в Лондоні, згідно з яким балкер не повинен був вивантажуватися через невиконання зобов’язань одержувачем вантажу, індійською компанією Ispat industries.

Джерело Комерсант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.