Новини авто. 17 листопада. Японський автовиробник Honda Motor Co. в грудні припиняє продаж гібридів Civic на внутрішньому ринку через низький попит на цей автомобіль.

Honda Civic
Honda вже не продаватиме Civic

За 2009 рік в Японії було реалізовано 9 тисяч автомобілів Honda Civic, у той час як продажі по всьому світу досягли 609 000 машин.

При цьому Honda продовжить випускати експортний гібридний варіант Civic на заводі в м. Судзука, префектура Міє. Крім того, машина і далі буде збиратися на 13 підприємствах компанії, в Північній Америці, Європі та інших країнах, де модель залишається популярною.

Нагадаємо, що в серпні цього року Honda припинила випускати в Японії модель Civic з бензиновими двигунами внутрішнього згоряння, і до кінця року ця ж доля спіткає і гібридні автомобілі. Продажі Civic в Японії офіційно припиняться після того, як будуть розпродані запаси вироблених в 2010 році автомобілів.

Модель Honda Civic була вперше представлена в 1972 році. Вона стала першим японським автомобілем, що склав в Європі конкуренцію машинам місцевого виробництва. Подальші версії Civic поступово зростали в розмірах, і на даний момент цей автомобіль поступається за популярністю в Японії більш компактним Honda Jazz і Honda Insight. Тим не менш, у США Honda Civic залишається однією з найпопулярніших моделей.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.