13 листопада. МВС Грузії працює над створенням комп’ютерної гри, головними героями якої будуть поліцейські, що борються з криміналом і, в тому числі, що розкривають діяльність російського шпигуна в країні, заявив глава міністерства Іване (Вано) Мерабішвілі.

Шпигунів не вбиватимуть, а лише ловитимуть

“У комп’ютерних іграх головними героями, як правило, є мафіозі, кримінал, які вбивають поліцейських, зламують банки і так далі. Ми вирішили змінити це правило і зробити гру навпаки, де головний герой поліцейський, який не вбиває криміналів, а примушує їх коритися законам “, – заявив Мерабішвілі в інтерв’ю телекомпанії “Імеді”, яке транслювалося в суботу ввечері.

За словами міністра це буде “першою серйозною грузинською комп’ютерною грою“, яка буде називатися “Поліція”. Дії будуть відбуватися в реальних будівлях і на реальних вулицях Тбілісі і Батумі (автономна республіка Аджарія).

За його словами важливо те, що гра буде “безкоштовною та оригінальною”.

“Я впевнений, що кілька мільйонів чоловік в світі буде грати в цю гру”, – заявив Мерабішвілі, зазначивши, що з метою розповсюдження гри у світі буде створена англійська версія.

Говорячи про сюжет гри, він зазначив, що “природно будуть шпигуни і не тільки. Зокрема, буде виявлення російського шпигуна в Грузії”, – зазначив він.

МВС Грузії минулого тижня повідомило, що виявило десятки людей, які співпрацюють зі спецслужбами Росії. В результаті масштабної операції під назвою “Енвер” було затримано 15 осіб.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.